Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Apartament ne shitje

252,500Lek

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Apartament 2+1 ne Lake View , Gener 2 ne rrugen Kristo Luarasi prane Liqenit Artificial. Kati i trete, Orjentimi jug-lindje. Siperfaqe 124.6m . Organizimi: sallon dhe ambjent gatimi i perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, depo ,ballkon
Cmimi 1850 euro/m vetem me likujdim total.
Apartamenti disponon edhe nje post parkimi me vlere 22000 euro
Per me shume info dhe nje vizite ne prone kontaktoni 0682007511

Planimetria

  • ID: 5126
  • Numri i shikimeve: 65