Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Apartament ne ndertim

75,200Lek

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Shitet apartament 2+1 ne ndertim me Siperfaqe 94m ne rrugen 29 nentori ne rrethrrotullimin e Casa Italia. Organizohet ne sallon dhe ambjent gatimi,2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.
Cmimi 800 €/m vetem me likujdim total
Per me shume info kontaktoni

Planimetria

  • ID: 5119
  • Numri i shikimeve: 81