Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shitet Hotel

1,500,000,000Lek

Ekstra

  • Me kondicioner

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Hotel rruges se Ndroqit me Siperfaqe toke 6500m,

Hoteli eshte i organizuar ne 3 kate, ku 2 kate perbehen nga 14 dhoma dhe kati i pare nga restoranti

ne Perberje Hoteli disponon edhe pishine

Kontaktoni per me shume info

  • ID: 3670
  • Numri i shikimeve: 200