Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Jepet Hotel me Qera

€2.500 /month

Ekstra

  • Me kondicioner
  • Oborr

Të dhëna të përgjithshme

Jepet me Qera Hotel me Siperfaqe trualli 330m dhe Siperfaqe ndertimi 360m ne Rrugen Tasim Shehu. Gjithsej 9 dhoma 11 tualete.
Sistem ngrohje-ftohje, panel diellor per ujin,parkim
Ne katin e pare ndodhet recepsioni, kuzhina,lavanderia dhe nje dhome. Ne katin e dyte ndodhen 5 dhoma, Ne katin e trete ndodhet suita dhe 2 dhoma. Ne katin e katert 1suite dhe veranda.

  • ID: 3967
  • Numri i shikimeve: 176