Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Vile ne Lunder

Telefono tani

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Oborr

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Vile ne Lunder ne Rezidencen Lulebore
Siperfaqe ndertimi 342m ndare ne 3 kate te cilat, 2 mbi toke dhe 1 nentoke
Siperfaqe parcele 343m
Vilat kane ashensor dhe 2 poste parkimi
Per me shume info dhe nje vizite ne prone kontaktoni

  • ID: 5738
  • Numri i shikimeve: 52