Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Vile Elitare

Telefono tani

Ekstra

  • Me ballkon
  • Oborr

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Vile Elitare ne Olive Residence.
1 Kat nen toke dhe 2 kate mbi toke
Pishine,Parkim,Oborr
Siperfaqe ndertimi 573,6m
Siperfaqe parcele 949.5m
Siperfaqe tarrace 84.65m
Kati -1 me Siperfaqe 188.5m eshte percaktuar per Lavanderi,Depo,Dhome Teknike,Depo etj
Kati 0 175m perbehet nga Sallon ndenie, Sallon ngrenie, dhome gjumi me tualet, tualet
Kati 1 perbehet nga 3 dhoma gjumi me 2 tualete, tarrace

  • ID: 4692
  • Numri i shikimeve: 67