Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Vile Individuale

Telefono tani

Ekstra

  • Me ballkon
  • Oborr

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Vile Individuale ne Hamallaj, Durres ne Kompleksin Turistik Lalzi Marina Seaside.
2 Kate mbi toke dhe 1 kat nentoke. Siperfaqe parcele 848m,Siperfaqe ndertimi 361.5m, Siperfaqe Pishina 38m, Siperfaqe parkimi 42m. Largesia nga deti 100m.

2 Sallone, 2 Ambjente gatimi, 4 dhoma gjumi, 7 tualete

  • ID: 4606
  • Numri i shikimeve: 84