Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Toke ne Shitje

80,000Lek

Ekstra

  • Oborr

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Toke 1200m ne Rrugen Azem Galica ne Kashar. E rrethuar me mur guri. Me Pamje shume te bukur.
Per nje vizite ne prone dhe per me shume info kontaktoni
  • ID: 4057
  • Numri i shikimeve: 95