Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shitet Shtepi Private

200,000Lek

Ekstra

  • Me ballkon
  • Oborr

Të dhëna të përgjithshme

Shitet shtepi private ne Tragjas ne Orikum,Vlore me Siperfaqe ndertimi 77m dhe 700m truall. Shtepia eshte 3 kate ku kati i pare organizohet ne sallon , kuzhine e vecuar dhe tualet,
kati i dyte 2 dhoma gjumi dhe nje tualet
Kati i trete nje dhome gjumi,tualet dhe verande.
2 poste parkimi. Shtepia ndodhet ne largesi 3 km nga deti.
Per me shume info kontaktoni

  • ID: 4638
  • Numri i shikimeve: 126