Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shitet Shtepi Private

105,000Lek

Ekstra

  • Oborr

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Shtepi Private me Siperfaqe ndertimi 100m dhe Siperfaqe Oborri 70m, Siperfaqe trualli 172m. Shtepia ndodhet ne Rrugen Azem Galica ne qender ne Babrru dhe eshte e Perbere nga Sallon dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi,1 tualet,verande dhe nje dyqan i cili eshte i dhene me Qera.

  • ID: 4125
  • Numri i shikimeve: 100