Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shtepi Private

320,000Lek

Ekstra

  • Me kondicioner
  • Oborr
  • Zone Komerciale

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Shtepi Private 3 kateshe ne Lushnje me Certifikate pronesie
Ndodhet ne Bulevard perballe Stadiumit Lushnje
Kati i Pare eshte i organizuar ne dyqan me Siperfaqe 48m dhe nje magazine me Siperfaqe 9m
Kati i dyte dhe i trete ne apartamente 2+1 me siperfaqe 68m secila

Edhe Oborr 60 m

Cmimi 320,000 euro
Per me shume info dhe nje vizite ne prone kontaktoni

  • ID: 5539
  • Numri i shikimeve: 154