Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shitet

315,000Lek

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Dupleks 4+1 ne White Tower Rezidence ,Rruga Medar Shtylla, Komuna e Parisit.
Organizimi: Kati i pare ,Sallon dhe ambjent gatimi i perbashket, 1 tualet, 1 dhoma gjumi, ballkon.
Kati i dyte, 3 dhoma gjumi, 2 tualete
Cmimi 1500 euro/m vetem me likujdim total

Planimetria

  • ID: 5319
  • Numri i shikimeve: 87