Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shitet Dupleks

210,000Lek

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Okazion Dupleks 2+1 ne Rezidencen Kodra e Diellit me Siperfaqe totale 166m.
Kati i pare eshte i organizuar ne sallon dhe ambjent gatimi, dhome gjumi,tualet me dritare ,ballkon.
Kati i dyte nga 2 dhoma gjumi,2 tualete njeri me dritare,ballkon
Fasade e ventiluar, muret dhe tavanet te veshura me gips, hidrosanitaret inkaso, vetrata duralumin dopiexham me izolim termik,akustik.

Planimetria

  • ID: 4307
  • Numri i shikimeve: 104