Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shitet apartament mbrapa kishes Katolike

Telefono tani

Të dhëna të përgjithshme

Shiten apartamente me tipologji 1+1.2+1.3+1 mbrapa kishes Katolike te rruga e Kavajes

Planimetri shume e rregullt dhe cilesi bashkekohore

3 kate nen toke

2 kate ambjente sherbimi

8 kate Banimi

Per me shume info kontaktoni

Planimetria

1+1

2+1

3+1

  • ID: 3941
  • Numri i shikimeve: 112