Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shitet Apartament

118,500Lek

Ekstra

  • Me ashensor
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Okazion Apartament 2+1 ne River Residence me Siperfaqe 105.5m ne katin e 3 banim me Cmim 1000 euro/m + Post parkimi me cmim 13000. Orjentimi Lindje-Perendim. Organizimi sallon dhe ambjent gatimi i perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.
Per me shume info dhe nje vizite ne prone kontaktoni

Planimetria

  • ID: 4459
  • Numri i shikimeve: 54