Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shitet Apartament

95,000Lek

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Me kondicioner
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Apartament 2+1+2 tualete ne Kinostudio te fizika berthamore
Kati 2 banimi ne nje pallat 5-katesh te ri te mire administruar me ashensor.
Siperfaqe neto 100m2,bruto 112m2 shitet i mobiluar si ne foto dhe eshte ne proces hipotekimi.
Cmimi 95000 euro
  • ID: 6106
  • Numri i shikimeve: 8