Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shitet Apartament

90,000Lek

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Apartament 2+1 ne ndertim ne Paskuqan me Siperfaqe 95.56m
Afer Bulevardit te Ri
Organizimi: sallon dhe ambjent gatimi i perbashket, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon, korridor shperndares
Cmimi i hapur me kerkesen
Per me shume info dhe nje vizite ne prone kontaktoni

Planimetria

  • ID: 5588
  • Numri i shikimeve: 80