Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shitet Apartament

87,000Lek

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Apartament 2+1 me Siperfaqe 98,6m ne katin 4 ne rrugen Thoma Koxhaj ne Misto Mame , me certifikate pronesie
Apartamenti organizohet ne Sallon dhe ambjent gatimi i perbashket, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, dhe ballkon
Per me shume info dhe nje vizite ne prone kontaktoni

  • ID: 5111
  • Numri i shikimeve: 63