Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shitet Apartament 3+1+1

8,000,000Lek

Ekstra

  • Me ballkon

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Apartament 3+1+1 kati i 5 banim pallat i 2006 pa ashensor me Siperfaqe 120m e pajisur me certifikate te rregullt pronesie . Apartamenti ndodhet ne rrugen Koco Miho prane qendres se te moshuarve. Organizimi:
Sallon dhe ambjent gatimi i perbashket
3 dhoma gjumi
1 tualet me dritare
1 korridor shperndares
3 ballkone
Cmimi 60000 euro

Video

  • ID: 3794
  • Numri i shikimeve: 94