Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shitet Apartament 3+1

232,000Lek

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Super Okazion Rezidenca Kodra e Diellit 3 Shitet Apartament kleringu 3+1 me Siperfaqe 124m + 162m Verande . Organizimi sallon dhe ambjent gatimii perbashket , 3 dhoma gjumi,2 tualete, verande

Planimetria

  • ID: 4344
  • Numri i shikimeve: 63