Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shitet Apartament 3+1

Telefono tani

Ekstra

  • Me ashensor
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Apartament 3+1 me Siperfaqe 149m ne ndertim afer Universitet Europian Tirana. Ne faze Muratimi. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon dhe ambjent gatimi i perbashket, 3 dhoma gjumi, 2 tualte(njeri me dritare), korridor,ballkon.
Per me shume info dhe nje vizite ne prone kontaktoni

Planimetria

  • ID: 4339
  • Numri i shikimeve: 66