Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shitet Apartament

1,200Lek

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Super Apartament me Siperfaqe totlae 199.7m e pozicionuar ne katin e pare banim ose i dyti teknik ne nje objekt ne ndertim afer kompleksit Gener 2 ne Bulevard te Ri. Apartamenti eshte shume i pershtatshem per banim edhe per zyra sepse ka pamje te lire ne 3 rruget qe kryqezohen aty. Per nje vizite ne prone dhe me shume info kontakton  Cmimi 1200 euro/m

Planimetria

  • ID: 4894
  • Numri i shikimeve: 90