Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shitet Apartament

68,000Lek

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Apartament 1+1 i perfunduar ne Grand Galery Residence ne rrugen 3 Deshmoret ne Yzberisht . Orjentimi Jug. Kati i 3 nga toka, me pamje nga rruga, I pershtatshem si per banim edhe per biznes. Organizimi Korridor shperndares, dhome gjumi gjumi, sallon dhe ambjent gatimi i perbashket, tualet,ballkon

Planimetria

  • ID: 4709
  • Numri i shikimeve: 51