Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shitet Apartament 2+1

106,000Lek

Ekstra

  • Me ashensor
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Apartament 2+1 ne ndertim me Siperfaqe 96.3m ne Rrugen Marie Kraja ne Rezidencen Erli ne Porcelan. Apartamenti ndodhet ne katin e 4. I orjentuar Jug-Perendim. I Organizuar ne sallon dhe ambjent gatimi i perbashket , 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon
Cmimi 1100 euro/m

Planimetria

  • ID: 4347
  • Numri i shikimeve: 57