Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shitet Apartament

177,500Lek

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Apartament 2+1 ne Palladium Residences te Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne ndertim ne katin e 2 me Siperfaqe totale 110.9 nga te cilat 100,7m S. e brendshme dhe 10.2m S. e perbashket. E organizuar ne Sallon dhe ambjent gatimi te bollshem, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor , ballkon. Cmimi 1600 euro/m . Mundesi nderrimi me automjet.

Planimetria

  • ID: 4335
  • Numri i shikimeve: 70