Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shitet

121,000Lek

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Apartament 2+1 me Pamje nga Nga Parku ne Univers City
Orientimi : Jug-Lindje
Siperfaqe 128m
Organizimi: sallon dhe ambjent gatimi e ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete( njeri me dritare) , 1 depo, 1 ballkon
Cmimi 121000 euro

Planimetria

  • ID: 5899
  • Numri i shikimeve: 23