Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shitet

105,000Lek

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Apartament 1+1 ne katin e 2 ne nje objekt te sapo perfunduar dhe cilesor ne Rrethrrotullimin qe lidh rruget , 3 Deshmoret, Besim Alla dhe Bulevardi Migjeni
Siperfaqe Apartamenti 88.2m , Siperfaqe Verande 13.2m
Cmimi 1100 euro/m
Gjithashtu ne shitje jane edhe Post Parkime me Cmim 18000 euro
Per me shume info dhe nje vizite ne prone kontaktoni

Planimetria

  • ID: 5395
  • Numri i shikimeve: 66