Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shitet

210,000Lek

Ekstra

  • Me ballkon

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Apartament 2+1 ne Bllok prane Piceri Era
Ne katin e 3 ,Siperfaqe 100m
Organizimi: sallon dhe ambjent gatimi i perbashket, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon, korridor shperndares
Cmimi 210000 euro

  • ID: 5286
  • Numri i shikimeve: 47