Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shitet

130,000Lek

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Apartament 2+1 ne ndertim ne Rezidencen Aura ne Rrugen Dritan Hoxha
Siperfaqe 113.3m, Kati i 3 banim, Orjentimi Lindje
Organizimi: sallon dhe ambjent gatimi i perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon
Cmimi 130000 euro
Per me shume info dhe nje vizite ne prone kontaktoni

Planimetria

  • ID: 5230
  • Numri i shikimeve: 58