Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shitet

1,700Lek /month

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Oborr
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Shiten Apartamente  1+1,2+1,3+1 dhe duplekse ne Diellon Rezidence ne Mjull Bathore ne Rrugen Mylym Begu. Cmimi Okazion 1700 euro
Per me shume info dhe nje vizite ne prone kontaktoni

  • ID: 5215
  • Numri i shikimeve: 48