Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shitet

149,300Lek

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Apartament 2+1 ne ndertim ne Square 21
Siperfaqe 138.5m
Organizimi sallon dhe ambjent gatimi i perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor shperndares, ballkon
Cmimi 1800 euro/m

Planimetria

  • ID: 5175
  • Numri i shikimeve: 55