Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shitet

117,000Lek

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Apartament 2+1 ne ndertim ne Rrugen e Dibres, Perballe deres se Shkolles se Bashkuar . Kati i 2 banim, Siperfaqe 106m. Organzimi: sallon dhe ambjent gatimi i perbashket, 2 dhoma gjumi,2 tualete, 2 ballkon
Cmimi 1100 euro/m
Per me shume info dhe nje vizite ne prone kontaktoni

  • ID: 5168
  • Numri i shikimeve: 60