Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shitet

204,000Lek

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Apartament 3+1 me Siperfaqe 163m , kati i dyte ne Kompleksin Fratari, te Kopeshti Botanik
Natyre e Qete dhe Ajer i Paster. Organizimi ne sallon dhe ambjent gatimi te bollshem , 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor shperndares, ballkon.
Cmimi 204000 euro
Per me shume info dhe nej vizite ne prone kontaktoni 0682007511

Planimetria

  • ID: 5061
  • Numri i shikimeve: 42