Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shitet 2+1

9,000,000Lek

Ekstra

  • Me ballkon

Të dhëna të përgjithshme

Shitet 2+1 me Siperfaqe 113m ne Misto Mame me cmim okazion 70000 euro. E pajisur me certifikate pronesie.
Kati i 8 i fundit
Orjentimi Jug-Perendim
Organizimi
Sallon dhe ambjent gatimi
2 dhoma gjumi
tualet me dritare
verande

Video

  • ID: 3739
  • Numri i shikimeve: 242