Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shitet

50,000Lek

Ekstra

  • Me ballkon
  • Me kondicioner

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Apartament 1+1 ne pallat egzistues me tulla te bardha, Kati i dyte Siperfaqe 59.3m
Te Brryli
Organizimi korridor shperdares, depo, dhome gjumi,tualet me dritare,sallon dhe ambjent gatimi me vete, ballkon.
Per me shume info dhe nje vizite ne prone kontaktoni

  • ID: 4899
  • Numri i shikimeve: 135