Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shitet 1+1

8,000,000Lek

Ekstra

  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Shitet 1+1 me Siperfaqe 90 m Bruto dhe 78m neto ne Bulevardin Migjeni

Kati i Pare i Banimit i orjentuar ne  jug-lindje

me certifikate te rregullt pronesie

  • ID: 3779
  • Numri i shikimeve: 84