Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shiten Apartamente

Telefono tani

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Shiten Apartamente 2+1 ne Grand Gallery Residence ne Rrugen 3 Deshmoret dhe Bulevard Migjeni.
Siperfaqe e kate te ndryshme
Cmimi i hapur me kerkesen

  • ID: 4729
  • Numri i shikimeve: 74