Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Jepet me Qera

330Lek /month

Ekstra

  • Me ballkon

Të dhëna të përgjithshme

Jepet me Qera Apartament 2+1 te Kopeshti Zoologjik ne katin e 2 , Orjentimi Lindje

Organizmi sallon dhe ambjent gatimi i perbashket, 2 dhoma gjumi,2 tualete,ballkon

 

  • ID: 4531
  • Numri i shikimeve: 74