Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Jepet me Qera Apartament

600Lek /month

Ekstra

  • Internet i përfshirë
  • Me ballkon
  • Oborr

Të dhëna të përgjithshme

Jepet me Qera Apartament 2+1 kati i 2 i nje vile Private totalisht e investuar dhe mobiluar
Cmimi 600 euro i diskutueshem
Ne cmim jane te perfshira edhe 2 post parkime
Mund te lihet edhe e gjithe vila per 2500 euro
Per me shume info dhe nje vizite ne prone kontaktoni 
  • ID: 4412
  • Numri i shikimeve: 54