Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Jepet me Qera

650Lek /month

Ekstra

  • Internet i përfshirë
  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Me kondicioner
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Jepet me Qera Apartament 2+1 , totalisht i mobiluar me Siperfaqe 92m ne Katin e 10 te Kompleksi Panorama

Organizimi: sallon dhe ambjent gatimi i perbashket, 2 dhoma gjumi , 1 tualet, 1 depo, 1 ballkon

  • ID: 5101
  • Numri i shikimeve: 46