Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Jepet me Qera

800Lek /month

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Me kondicioner
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

epet me Qera Apartament 2+1+ Verande ne Katin e fundit ne nje pallat te mire administruar me ashensor.
Organizimi sallon dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi,2 tualete,2 ballkon. Apartamenti ka pamje te lire . Preferohen familje e huaj dhe pa kafshe shtepiake.
Cmimi 800 euro ne muaj
Per nej vizite ne prone dhe me shume info kontaktoni

  • ID: 4594
  • Numri i shikimeve: 52