Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Jepet me Qera

600Lek /month

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Me kondicioner
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Jepet me Qera Apartament 2+1 ne Rezidenca Alba, ish Parku Autobuzave, Rruga Ndre Mjeda
Siperfaqe 80m , kati i 6 , Orjentimi Jug-Perendim
Organizimi: sallon dhe ambjent gatimi i perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete,korridor shperndares, ballkon

  • ID: 5851
  • Numri i shikimeve: 59