Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Jepet me Qera

750Lek /month

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Me kondicioner
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Jepet me Qera Apartament 2+1 me 2 tualete, totalisht i mobiluar ne Kompleksin Mateo prane Kopeshtit Zoologjik. Organizimi: sallon dhe ambjent gatimi i perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.
Apartamenti disponon edhe post parkimi per 2 makina
Cmimi 750 euro ne muaj i diskutueshem
Per me shume info dhe nje vizite ne prone kontaktoni

  • ID: 5717
  • Numri i shikimeve: 61