Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Jepet me Qera 1+1

30,000Lek /month

Ekstra

  • Me kondicioner

Të dhëna të përgjithshme

Jepet me Qera 1+1 mbrapa Globe , Rruga Stavri Themeli

Apartamenti eshte si shtepi private me oborr dhe vend parkimi

eshte i pamobiluar

 

Video

  • ID: 3728
  • Numri i shikimeve: 164