Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Jepet me Qera

400Lek /month

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Me kondicioner
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Jepet Apartament 2+1 me Qera ne Astir prane Bar Univers totalisht i mobiluar
Apartamenti ndodhet ne katin e 2
Organizimi sallon dhe ambjent gatimi i perbashket, 2 dhoma gjumi , 1 tualet, 1 ballkon
Per nje vizite ne prone dhe me shume info kontaktoni

  • ID: 5147
  • Numri i shikimeve: 69