Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Apartamente ne shitje

1,350Lek

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Apartament 1+1 ne ndertim ne Bulevard te Ri
Siperfaqe totale 66.76m dhe 56.89m neto .Kati i 6 , Orjentimi Jug-Lindje.
Organizimi sallon dhe ambjent gatimi i perbashket, dhome gjumi , tualet, ballkon, korridor. Cmimi 1350 euro/m
Per me shume info dhe nje vizite ne prone kontaktoni

Planimetria

  • ID: 4890
  • Numri i shikimeve: 86