Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Apartament

78,000Lek

Ekstra

  • Oborr
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Shitet Apartament 2+1 ne katin 0 ne Univers City

Organizimi sallon dhe ambjent gatimi i perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, veranda

Planimetria

  • ID: 4884
  • Numri i shikimeve: 169