Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Apartament ne Shitje

66,000Lek

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

hitet Apartament 1+1 ne Ndertim ne Kompleksin Tirana Golden Park 3 me Siperfaqe 66m ne katin e 11, Orjentimi Lindje.
Per nje vizite ne prone dhe me shume info kontaktoni

  • ID: 4506
  • Numri i shikimeve: 69