Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Apartament ne Shitje

170,000Lek

Ekstra

  • Me ballkon
  • Me kondicioner

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Apartament 2+1 perballe Report Tv , Ish Parku Autobuzave, Rruga Ndre Mjeda
Pallat Egzistues pa ashensor kati i 3
Siperfaqe 100 m
Organizimi : sallon dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon, korridor shperndares
Per me shume info dhe nje vizite ne prone kontaktoni

Video

  • ID: 5833
  • Numri i shikimeve: 53