Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Apartament ne shitje

300,000Lek

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Apartament 2+1 prane Liqenit Artificial i Tiranes te Gener 2 ne Rrugen Kristo Luarasi . Apartamenti ndodhet ne katin e 13 , Orjentimi Jug. Siperfaqe totale e Apartamentit 131.3m, Siperfaqe totale e Verandes 19.2m. Organizimi sallon dhe ambjent gatimi i perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete,korridor shperndares, verande
Per me shume info dhenej vizite ne prone kontaktoni 

Planimetria

  • ID: 5123
  • Numri i shikimeve: 44